LINKART sklep internetowy

LINKART sklep internetowy

Firma Linkart Maciej Laskowicz powstała 18 czerwca 2018 roku i kontynuuje działalność założonej 1 marca 2001 roku firmy Linkart Stanisława Laskowicz. Zajmujemy się głównie sprzedażą sprzętu, integracją rozwiązań, serwisem i usługami informatycznymi. Nasza oferta skierowana jest głównie dla fim, sektora publicznego i edukacji.

https://sklep.linkart.eu/

Linkart sklep INFOSEM Waldemar Chlipalski

Linkart sklep INFOSEM Waldemar Chlipalski

Subscribe to RSS headline updates from:
Powered by FeedBurner

INFOSEM Waldemar Chlipalski

INFOSEM Waldemar Chlipalski

Porównaj marketing tradycyjny z marketingiem internetowym:

Jaki jest fizyczny dostęp do informacji o Twojej firmie/ofercie poprzez szyld, banery reklamowe, ulotki, wizytówki, ogłoszenia w prasie, radiu, czy reklamy w telewizji?
Czas oddziaływania takiej reklamy jest krótki, co przekłada się na brak utrwalenia informacji o marce i jej produktach.

♦Jaki jest zasięg oddziaływania tradycyjnych źródeł informacji?
Szyld, potykacz (stojak reklamowy), plakat– bywa zapamiętany w przypadku spacerów. Przydrożne billboardy reklamowe – rzadko kiedy kierowcy zwracają na nie uwagę, a nawet jeśli, to nie zatrzymają się na środku jezdni tylko po to, by zapisać numer telefonu. Ulotki – zapychacze skrzynek pocztowych, wyrzuca się do kosza. Wizytówki – wręcza się podczas pierwszego kontaktu z Klientem. Ogłoszenie w prasie – jeśli niepowtarzane, jest jednorazowe, a gazeta kończy swój żywot w składzie makulatury.

Jaki jest koszt reklamy tradycyjnej?
Szyld, napis (wymaga renowacji) + ewentualna naprawa uszkodzonej elewacji;Potykacz z wymiennym plakatem + projekt graficzny + koszt druku plakatu; Billboard (18 m2) miesięczny wynajem powierzchni + projekt graficzny + druk i klejenie; Ulotki w zależności od formatu, gramatury papieru etc. (1000 sztuk) + projekt graficzny; Wizytówki (1000 sztuk) + projekt graficzny; Ogłoszenie w prasie ilość słów + projekt graficzny + format. Jaki jest dodatkowy koszt gadżetów promocyjnych takich jak: kubki, breloki, smycze, długopisy, kalendarze? Przekazywane są najczęściej stałym Klientom i partnerom biznesowym.

Poprzez jednorazowe informacje zapisane na nietrwałych nośnikach, czy upominki
nadal nie mamy gwarancji zdobycia zainteresowania naszą ofertą!

 

Subscribe to RSS headline updates from:
Powered by FeedBurner

Stomatologia Rutkowska

Stomatologia Rutkowska

Mocne, zdrowe zęby i piękny uśmiech to cel, który przyświeca nam od kilkudziesięciu lat. Nasi Pacjenci cenią sobie rodzinną atmosferę i indywidualne podejście, dzięki czemu pozostają z nami na lata wraz ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi.

Gabinet stomatologiczny Rutkowska&Rutkowska świadczy szeroki zakres usług, m.in. stomatologia zachowawcza, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca.  Korzystamy z nowoczesnego sprzętu dentystycznego, charakteryzującego się precyzją działania i niezawodnością.

Linkart

Linkart

Drodzy Klienci!
Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu naszego asortymentu o artykuły elektryczne, RTV i drobne AGD.
Teraz mogą Państwo u nas kupić żarówki, żelazka, czajniki elektryczne, suszarki, maszynki do strzyżenia, blendery, miksery, wagi elektroniczne… i oczywiście TELEWIZORY! https://linkart.eu
   

Subscribe to RSS headline updates from:
Powered by FeedBurner

Strefa Trzeźwości

Strefa Trzeźwości

Ośrodek Terapii „Strefa Trzeźwości”

Jednym z najważniejszych czynników sprzyjających skuteczności terapii uzależnień, w skład której wchodzi leczenie alkoholizmu, jest nasze założenie, że na terapii stacjonarnej nie może przebywać więcej niż 8 do 10 osób. W kameralnej grupie szybciej można się zaaklimatyzować i łatwiej jest rozmawiać o sprawach trudnych jakimi są uzależnienia, a nam łatwiej jest dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, którymi są osoby z całej Polski (Kraków, Warszawa, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Łódź i inne miasta). „STREFA TRZEŹWOŚCI” swoją działalnością obejmuje leczenie alkoholizmu, a więc uzależnienia wymagającego skutecznej i profesjonalnej terapii.

Subscribe to RSS headline updates from:
Powered by FeedBurner

Border ogrodzenia

Border ogrodzenia

BORDER ogrodzenia

Ogrodzenie to obecnie jedna z pierwszych inwestycji dokonywanych na nowo zakupionej działce. Wizualna bariera pełni niezwykle ważną funkcję – zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Warto wybrać trwałe, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

panele przetłaczane 3D BORDER

Ogrodzenia panelowe

PRZETŁACZANE 3D, PROSTE 2D

System ogrodzeń panelowych charakteryzuje się wysoką trwałością i estetyką, a przede wszystkim prostym układem montażowym. Dzięki antykorozyjnej powłoce, uzyskanej poprzez ocynkowanie i lakierowanie proszkowe produkty posiadają odpowiednie właściwości, dostosowane do potrzeb rozwijającej się cywilizacji. Tego typu ogrodzenia to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań i gwarancja niezawodności na długie lata.

 

ogrodzenie betonowe BORDER

Ogrodzenia betonowe

Firma BORDER oferuje bogaty wybór ogrodzeń betonowych.Konstrukcja elementów pozwala na indywidualny dobór wysokości ogrodzenia, każdy z elementów ogrodzenia jest zbrojony. Do produkcji używamy plastyfikatorów do betonu które znacznie bardziej poprawiają wytrzymałość i mrozoodporność ogrodzeń

 

Border Ogrodzenie palisadowe PP 002 (P64)

Ogrodzenia palisadowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ogrodzeń palisadowych firmy Konsport. Zajmujemy się dystrybucją produktów w Polsce południowej. Są to produkty najwyższej jakości, wyróżniające się nowoczesnością i niespotykaną stylistyką. Ogrodzenia te cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na jakość wykonania i cenę.

Subscribe to RSS headline updates from:
Powered by FeedBurner